Nie kupuj sprzętu, wynajmij go

w Dacavi Construction

Wynajem sprzętu budowlanego to same korzyści!

mniejsze koszty wynajmu sprzętu

Mniejsze koszty

Wynajem sprzętu jest tańszy niż jego zakup

COMMERCIAL FUELS

Optymalne wykorzystanie

Zamawiasz sprzęt w ustalonym terminie i do konkretnych prac

AVIATION FUELS

Łatwy dostęp

Wynajmowany sprzęt dostarczamy na miejsce prac

Umowa wynajmu sprzętu budowlanego/szalunków

Podstawą do wynajęcia sprzętu budowlanego jest podpisanie umowy wynajmu kóra, spisywana jest na podstawie:

  • osoba fizyczna: dwa ważne dokumenty ze zdjęciem,
  • firma: numeru NIP. ( właściciel firmy, lub osoba upoważniona)

Jak wynająć sprzęt budowlany/szalunki z firmy Dacavi Construction? Należy:

  • skontaktować się z naszym działem wynajmu lub odwiedzić nasze biuro,
  • przedstawić  wymienione wyżej dokumenty,
  • podpisać umowę,
  • wpłacić kaucję zwrotną,
  • ustalić datę  odbioru/dowozu sprzętu.

Zasady wynajmu  sprzętu budowlanego i szalunków

Nasze zasady wynajmu sprzętu budowlanego i szalunków są niezwykle proste. Klienci podkreślają, że to, co wyróżnia naszą wypożyczalnię, to partnerskie podejście do każdej inwestycji. Prostota i przejrzystość zasad wynajmu sprawiają, że niemal każda współpraca kończy się uściskiem dłoni z zadowolonym klientem.

Jak wynająć sprzęt budowlany i szalunki?

Najprościej i najszybciej skontaktować się z naszym działem wynajmu. Nasi doradcy dojadą na każdą budowę. Wypożyczalnia szalunków i sprzętu budowlanego Dacavi działa głównie na terenie Polski południowej. Dowozimy szalunki stropowe i ścienne do takich miast jak: Wrocław, Wałbrzych, Opole, Katowice, Gliwice, Bielsko-Biała, Kraków, Tarnów czy Rzeszów.
Obsługujemy również budowy w północnych częściach kraju. Jest dla nas wielką przyjemnością obsługa zarówno dużych inwestycji, jak i mniejszych budów. 

Wynajęcie sprzętu budowlanego i szalunków - jak to działa?

Wynajęcie sprzętu budowlanego i szalunków w naszej firmie jest bardzo proste. Po analizie potrzeb i ustaleniu typu potrzebnych systemów szalunkowych przesyłamy do naszego działu technicznego projekt inwestycji. Z dużą dokładnością wyliczamy wartość wynajmu, dzięki czemu klient od początku ma jasność kosztów. Po ustaleniu warunków współpracy: podpisaniu umowy i wpłacie kaucji zwrotnej pozostaje ustalenie terminu i rodzaju dostawy szalunków na budowę klienta.
Jak wynająć sprzęt budowlany i szalunki? Czy po podpisaniu umowy klient musi sam odebrać sprzęt? Nie - dostarczeniem sprzętu zajmujemy się my. Jesteśmy najszybciej działającą wypożyczalnią w regionie - wiemy jak ważny w branży budowlanej jest czas. Dlatego szalunki fundamentowe i ścienne oraz stropowe dostarczamy terminowo nawet w szczycie sezonu. Dba o to doświadczona kadra - czyli ludzie od lat związani z branżą budowlaną.

Wynajem sprzętu budowlanego i szalunków - co dalej?

O wydawanie materiału dbają wykwalifikowani magazynierzy. To dzięki nim klient dostaje towar szybko, odpowiednio przygotowany i gotowy do pracy. Nasi specjaliści w biurze (od działu technicznego aż po obsługę klienta) sprawią, że nawet trudniejsze etapy prac staną się proste i łatwe do wykonania. Doświadczeni doradcy terenowi dotrą w wyznaczone przez klienta miejsce, przywiozą przygotowaną umowę i zajmą się organizacją dostarczenia szalunków na budowę.
Jak widać zasady najmu sprzętu budowlanego i szalunków są bardzo proste i przejrzyste. Dbamy o komfort naszych klientów i każdą ofertę dopasowujemy indywidualnie do ich inwestycji.

Top