Szalunki stropowe

Zapoznaj się z ofertą

W naszej wypożyczalni oferujemy Państwu sprawdzony system podparcia stropów DOKA.

W naszej ofercie znajdują się profesjonalne narzędzia przeznaczone do realizacji niezbędnych czynności przy różnorodnych inwestycjach. Oferta wynajmu szalunków stropowych w naszej wypożyczalni obejmuje wypożyczenie wysokiej jakości sprzętu budowlanego od renomowanych producentów na dogodnych warunkach. W naszej ofercie znajduje się sprawdzony system podparcia stropów DOKA, w którego skład wchodzi pięć bazowych elementów. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z proponowaną usługą.

Szalunki stropowe na wynajem

Jest to bardzo uniwersalne rozwiązanie, które z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością. Szalunki stropowe DOKA wyróżniają się wszechstronnością oraz opcją dopasowania do rozmaitych przedsięwzięć budowlanych. W rezultacie sprawdzi się do praktycznie każdego typu budynku. Proponowane przez nas płyty szalunkowe na wynajem dostępne są w zróżnicowanych wymiarach, dzięki czemu bez problemu można je dopasować do stropów o rozmaitych kształtach i nawet o dużym stopniu skomplikowania. Wszystkim zainteresowanym oferujemy zarówno cały system podparcie stropów DOKA, jak i pojedyncze elementy. Dodatkowo służymy pełnym wsparciem technicznym i oferujemy proste warunki współpracy.

Wynajem szalunków stropowych – dlaczego warto?

Wypożyczenie profesjonalnego sprzętu od renomowanego producenta to wiele bardziej ekonomiczne rozwiązanie niż inwestowanie w zakup specjalistycznego sprzętu remontowo-budowlanego. Prezentowany przez nas system oraz jego pojedyncze elementy wyróżnia szybki i łatwy montaż. Co więcej, decydując się na wynajem szalunków stropowych, nie trzeba martwić się o konieczność magazynowania wszystkich elementów. Po każdorazowym wypożyczeniu dokonujemy dokładnego sprawdzenia stanu technicznego wszystkich elementów systemu. Dzięki temu klient może mieć pewność, że oferowane przez nas szalunki stropowe na wynajem są w pełni sprawne. Ponadto każdy z elementów idealnie do siebie pasuje. Wpływa to na precyzję zarówno podczas wznoszenia, jak i remontowania elementów konstrukcji żelbetowych. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu.

W jego skład wchodzą:

  • płyta szalunkowa grubości 21 mm (dostępna w wymiarach: 2m x 0,5m, 1,5m x 0,5m, 1m x 0,5m),
  • dźwigar h20 (dźwigary dostępne w wielu wariantach długości od 1m do 4,90m),
  • głowica krzyżowa (korona),
  • stempel regulowany (stemple również dostępne w wielu wariantach wysokości od 1m do 5m),
  • trójnoga.


WAŻNE: każdy element deskowań stropowych można również wynająć pojedynczo.

System stropowy DOKA sprawdza się od wielu lat zarówno w budownictwie jednorodzinnym, deweloperskim jak i przemysłowym.
Ich przeznaczenie to podparcie stropów monolitycznych, gęstożebrowych i prefabrykowanych.

Do każdego wynajmu nasz dział techniczny dołącza rysunek ustawienia deskowań.

Przed Tobą prace związane z wykonaniem stropów?
Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji:

Dział sprzedaży:
Szymon Konopiński – 600 891 567 | szymon.konopinski@remove-this.dacavi.pl
Jakub Gruszka – 539 337 647 | jakubgruszka@remove-this.dacavi.pl

Dział techniczny:
Tomasz Kubski – 882 730 191 | tomasz.kubski@remove-this.dacavi.pl


Galeria wykonów:
 

Top