Szalunki ścienne

Zapoznaj się z ofertą

Wszystkim zainteresowanym proponujemy wynajem lekkich szalunków ściennych Geopanel. Ich mała waga i szybkość montażu sprawiają, że stosuje się je na wielu budowach, gdzie wykorzystywane są do wykonywania ścian piwnic, murów oporowych oraz fundamentów i słupów zarówno w budownictwie obiektów mieszkalnych, jak i przemysłowych.
 

Szalunki ścienne - Dacavi Construction
 

Oferowane przez nas systemy szalunkowe są bardzo łatwe w montażu, co pozwala zaoszczędzić wiele czasu i sprawia, że prace budowlane przeprowadzane są o wiele sprawniej. Sprawdzają się zarówno w przypadku małych, średnich, jak i dużych obiektów. Proponowane przez nas rozwiązania wykorzystywane są zarówno do celów przemysłowych, jak i budowlanych. Szalunki ścienne dostępne w naszej ofercie to w pełni bezpieczny sprzęt budowlany. Dzięki swojej wytrzymałości, a jednocześnie lekkości nie wymagają również zaangażowania sprzętu ciężkiego do ich ustawienia.
 

Szalunki ścienne na wynajem – zalety
 

Są one odporne na działanie korozji oraz innych czynników zewnętrznych, takich jak niekorzystne warunki atmosferyczne czy środowiskowe. Wyróżnia je również odporność na wilgoć i kontakt z wodą. Lekkie szalunki Geopanel są w 100% wykonane z kompozytu ABS. Szalunki ścienne, które oferujemy na wynajem są także bardzo wytrzymałe, a jednocześnie bardzo lekkie – do ich instalacji nie potrzebujemy żadnych dodatkowych maszyn. Ponadto umożliwiają szybkie i bezpieczne formowanie ścian fundamentowych i sprawdzają się w budynkach o dowolnej kubaturze.
 

Wynajem szalunków ściennych
 

Wszystkim zainteresowanym oferujemy wynajem szalunków ściennych w atrakcyjnych cenach i na korzystnych warunkach. Same systemy szalunkowe dostępne są w szerokiej gamie formatów, a przed ich wynajmem zostają one wyczyszczone i dokładnie sprawdzone po każdym wypożyczeniu. Oferujemy również szybką dostawę oraz pełne wsparcie techniczne dla Klienta. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. W razie wszelkich pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt. Nasza kadra chętnie udzieli Państwu wszelkich informacji dotyczących naszych usług i rozwieje ewentualne wątpliwości.

 

Za pomocą lekkiego systemu szalunków Geopanel wykonasz ściany piwnic, mury oporowe ale również fundamenty oraz słupy. Lekkość płyt sprawia (najcięższa płyta waży 11 kg), że do ich ustawienia nie potrzeba sprzętu ciężkiego.

Płyty dostępne są w formatach:

  • 120 cm x 60 cm
  • 40 cm x 60 cm
  • 35 cm x 60 cm
  • 30 cm x 60 cm
  • 25 cm x 60 cm
  • 20 cm x 60 cm
  • Narożnik zewnętrzny
  • Narożnik wewnętrzny
  • Płyta czołowa CL


Dzięki temu jesteśmy w stanie zamknąć nimi niemal każdy szalunek.
Do każdego wynajmu nasz dział techniczny dołącza rysunek ustawienia deskowań.

Potrzebujesz wykonać fundamenty, ściany, mury oporowe lub słupy?

Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji:

Dział sprzedaży:
Szymon Konopiński – 600 891 567 | szymon.konopinski@remove-this.dacavi.pl
Jakub Gruszka – 539 337 647 | jakubgruszka@remove-this.dacavi.pl

Dział techniczny:
Tomasz Kubski – 882 730 191 | tomasz.kubski@remove-this.dacavi.pl


Galeria wykonów:

 

Top