Szalunki fundamentowe

Zapoznaj się z ofertą

Lekki system szalunków Geopanel świetnie sprawdza się do wykonania fundamentów, ścian czy murów oporowych. Lekkość płyt sprawia (najcięższa płyta waży 11 kg), że do ich ustawienia nie potrzeba sprzętu ciężkiego.

Proponowane przez nas systemy należą do jednych z najważniejszych elementów konstrukcji każdej budowy. Wykorzystywane są do wykonywania fundamentów, ścian oraz murów oporowych. Dacavi Construction oferuje wynajem szalunków fundamentowych na korzystnych warunkach. Są to nowoczesne i lekkie systemy, które dostępne są w szerokiej gamie formatów. Na co dzień współpracujemy zarówno z dużymi, jak i mniejszymi firmami. Poznaj charakterystykę i zalety wynajmu szalunków fundamentowych w wypożyczalni i skorzystaj z oferty naszej firmy.

Lekkie szalunki fundamentowe Geopanel - charakterystyka

Stworzone zostały z dbałością o każdy detal. Do ich produkcji zastosowane zostały starannie wyselekcjonowane surowce. W rezultacie szalunki fundamentowe na wynajem są bardzo wytrzymałe i odporne na zróżnicowane czynniki zewnętrzne. Spełniają również niezbędne normy bezpieczeństwa i chronią konstrukcję przed uszkodzeniami i pęknięciami. Z uwagi na odporność na zmieniające się warunki atmosferyczne sprawdzają się w każdych warunkach. Na rynku wyróżniają się przede wszystkim lekkością (najcięższa płyta waży 11 kg). Ich lekkość sprawia, że nie wymagają ciężkiego sprzętu do ustawienia. Ponadto, dzięki temu są również praktyczne zarówno w transporcie, jak i w montażu.

Wynajem szalunków fundamentowych w Dacavi Construction

Wypożyczenie sprzętu to ekonomiczne rozwiązanie, które pozwala na obniżenie kosztów związanych z tworzeniem inwestycji. Jesteśmy sprawdzoną wypożyczalnią systemów szalunkowych z wieloletnim doświadczeniem w branży. W Dacavi Construction składając zamówienie, otrzymujesz sprzęt budowlany w ustalonym terminie i do konkretnych prac, a sam sprzęt dostarczamy na miejsce budowy. Naszym Klientom oferujemy pełne wsparcie techniczne, profesjonalne doradztwo oraz proste i atrakcyjne warunki współpracy, a także szybką dostawę. Wypożyczamy również rusztowania i elektronarzędzia. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych usługą wynajmu szalunków fundamentowych do kontaktu i skorzystania z naszej oferty.

Płyty dostępne są w formatach:

  • 120 cm x 60 cm
  • 40 cm x 60 cm
  • 35 cm x 60 cm
  • 30 cm x 60 cm
  • 25 cm x 60 cm
  • 20 cm x 60 cm
  • Narożnik zewnętrzny
  • Narożnik wewnętrzny
  • Płyta czołowa CL

Dzięki temu jesteśmy w stanie zamknąć nimi niemal każdy szalunek.
Do każdego wynajmu nasz dział techniczny dołącza rysunek ustawienia deskowań.

Potrzebujesz wykonać fundamenty ściany, mury oporowe lub słupy?
Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji:

Dział sprzedaży:
Szymon Konopiński – 600 891 567 | szymon.konopinski@remove-this.dacavi.pl
Jakub Gruszka – 539 337 647 | jakubgruszka@remove-this.dacavi.pl

Dział techniczny:
Tomasz Kubski – 882 730 191 | tomasz.kubski@remove-this.dacavi.pl

Galeria wykonów:

 

Top