Dacavi Construction

Partner dla Twoich prac remontowo-budowlanych

Dacavi Construction to firma działająca w sektorze budowlanym, z kapitałem polskim i hiszpańskim. Na rynku obecni jesteśmy od 2002 roku, jesteśmy częścią polsko-hiszpańskiej grupy Spaina Investment.

Sprzęt dla każdego

Dostarczamy rozwiązania i sprzęt niezbędny w realizacji niemal każdego rodzaju prac remontowych i budowlanych. W naszej ofercie znajduje się sprzęt do drobnych prac remontowych, jak i profesjonalny sprzęt budowlany niezbędny na każdej budowie.

Partner na każdym etapie prac

Proponujemy wsparcie sprzętowe  już na etapie wznoszenia fundamentów, poprzez budowanie ścian, szalowanie stropów aż po pokrycia dachowe! Jako jedna z niewielu wypożyczalni sprzętu budowlanego w Polsce, oferujemy szalunki ścienne i fundamentowe z bardzo lekkiego kompozytu ABS utwardzanego promieniami UV.

Zamiast kupować, wynajmij sprzęt!

Wynajem sprzętu budowlanego jest tańszy niż jego zakup. To istotne szczególnie w przypadku jednorazowych projektów budowlanych. W ten sposób optymalizujesz wydatki budowlane, bo zamawiasz konkretny sprzęt do konkretnych prac i w ustalonym terminie! A przy tym gwarantujemy łatwy dostęp do wynajmowanego sprzętu, który dostarczamy na wskazane miejsce prac.

Zapraszamy do współpracy!


Dane rejestrowe firmy: 
Dacavi Construction Sp. z o.o.
ul. Graniczna 22, 44-245 Żory
NIP: 651-171-85-00 REGON: 362017885
Spółka zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Gliwicach, X Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000567225.
Wysokość kapitału zakładowego: 40 000,00 PLN
Top