Dacavi Construction

Partner dla Twoich prac remontowo-budowlanych

Dacavi Construction to firma działająca w sektorze budowlanym, z kapitałem polskim i hiszpańskim. Na rynku obecni jesteśmy od 2002 roku, jesteśmy częścią polsko-hiszpańskiej grupy Spaina Investment.

Sprzęt dla każdego ! 

W naszej ofercie znajduje się sprzęt do drobnych prac remontowych, jak i profesjonalny sprzęt budowlany niezbędny na każdej budowie.

Dacavi jako Partner na każdym etapie prac

Nasza wypożyczalnia szalunków i sprzętu budowlanego proponuje wsparcie sprzętowe już na etapie wznoszenia fundamentów, poprzez budowanie ścian, szalowanie stropów aż po pokrycia dachowe! Jako jedna z niewielu wypożyczalni sprzętu budowlanego w Polsce, oferujemy szalunki ścienne i fundamentowe z bardzo lekkiego kompozytu ABS utwardzanego promieniami UV.

Zamiast kupować, wynajmij sprzęt!

Wynajem szalunków stropowych, szalunków fundamentowych czy innego sprzętu budowlanego jest tańszy niż jego zakup. To istotne w przypadku jednorazowych projektów budowlanych. W ten sposób optymalizujesz wydatki budowlane, bo zamawiasz konkretny sprzęt do konkretnych prac i w ustalonym terminie! A przy tym gwarantujemy łatwy dostęp do wynajmowanego sprzętu, który dostarczamy na wskazane miejsce prac.

Zapraszamy do współpracy!


Dane rejestrowe firmy: 
Dacavi Construction Sp. z o.o.
ul. Węglowa 12, 44-268 Jastrzębie - Zdrój
NIP: 651-171-85-00 REGON: 362017885
Spółka zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Gliwicach, X Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000567225.
Wysokość kapitału zakładowego: 40 000,00 PLN
Top