Szalunki fundamentowe i ścienne

Zapoznaj się z ofertą wynajmowanych produktów

Dacavi Constructions to sprawdzona wypożyczalnia szalunków fundamentowych i ściennych. W naszym asortymencie znajdują się między innymi nowoczesne, lekkie szalunki ścienne Geopanel. Nasze systemy dowozimy na budowy w województwie Śląskim oraz w całej Polsce  (m.in. Katowice, Gliwice, Bielsko-Biała, Kraków, Wrocław, Opole). 

NAZWA PRODUKTU

SPECYFIKACJA

MINIATURA

CENA NETTO (zł)

DZIEŃ
TYDZIEŃ
MIESIĄC
KAUCJA

zakres szerokości słupa: od 0,25 m do 0,45 m z możliwością łączenia płyt

wysokość płyty 3 m

DZIEŃ
TYDZIEŃ
MIESIĄC
KAUCJA
40
skonsultuj

lekki i łatwy system modularnych szalunków z technopolimeru

waga najcięższej płyty to zaledwie 11 kg

DZIEŃ
TYDZIEŃ
MIESIĄC
KAUCJA
6,00/m2
*4,5/m2
*3,50/m2
skonsultuj

ŚCIĄG

l = 100cm + 2 nakrętki

DZIEŃ
TYDZIEŃ
MIESIĄC
KAUCJA
1,00/m2
*0,70/m2
*0,50/m2
skonsultuj

*cena podana jest za 1 dzień kalendarzowy

Wynajem szalunków stropowych i fundamentowych 

Oferujemy szalunki ścienne oraz fundamentowe na wynajem. Nowoczesne, lekkie systemy ścienne i fundamentowe Geopanel to najszybszy dostępny obecnie w Polsce system szalunkowy. Ich montaż i demontaż nie wymaga konieczności sprowadzania ciężkiego sprzętu na budowę. Można je szybko przestawiać bez konieczności rozkręcania. Zawsze dostarczamy kompletne szalunki fundamentowe i ścienne na wynajem, które są gotowe do pracy!

Szalunki ścienne na wynajem Geopanel - Katowice, Gliwice, BIelsko-Biała, Opole, Wrocław, Kraków

W ofercie mamy lekkie szalunki ścienne na wynajem Geopanel. Najcięższa płyta waży zaledwie 11 kg - dzięki temu cały system jest bardzo lekki, co przekłada się na szybki i łatwy montaż. Do jego złożenia potrzebna jest zaledwie jedna osoba. Dzięki dużej dostępności płyt w różnych rozmiarach nie ma potrzeby stosowania drewnianych wypełnień (flekowania).

Deskowanie ław fundamentowych - Bielsko-Biała, Gliwice, Katowice

Deskowanie ław fundamentowych jest niezwykle ważne - to ich zadaniem jest przenoszenie obciążeń budowli na grunt. Żeby budynek nie osiadał w gruncie, należy przyłożyć szczególną uwagę do odpowiedniego deskowania fundamentów. W tym celu oferujemy solidne, bezpieczne szalunki fundamentowe, które umożliwiają dokładne wykonanie między innymi ław fundamentowych. 

Szalunki fundamentowe i ścienne - cennik

Każdą wartość wynajmu szalunków ściennych i fundamentowych Geopanel wykonujemy indywidualnie poprzez analizę dostarczonego nam projektu budowy.  Nasze systemy ścienne i fundamentowe dostarczamy na terenie województwa Śląskiego (m.in. do Katowic, Gliwic, Bielska-Białej),  Opolskiego (m.in. Opole), Dolnego Śląska (m.in. Wrocław, Wałbrzych) oraz Małopolski (m.in. Kraków, Tarnów) 

Inne usługi

Oferujemy także wynajem szalunków stropowych, wynajem rusztowań. Nasza wypożyczalnia sprzętu budowlanego ma w swojej ofercie także mniejsze narzędzia do drobnych prac remontowych. Ponadto dysponujemy urządzeniami do prac betoniarskich i obróbki betonu oraz elektronarzędziami.

 

 Pełny katalog i cennik w formacie PDF

Top