Spawarki

Zapoznaj się z ofertą wynajmowanych produktów

NAZWA PRODUKTU

SPECYFIKACJA

MINIATURA

CENA NETTO (zł)

DZIEŃ
TYDZIEŃ
MIESIĄC
KAUCJA

NTW 200 INV
SPAWARKA INWERTOROWA

napięcie zasilania: 230 V napięcie znaminowane: 28 V znaminowana moc wejściowa: 7,5 KVA maksymalna moc wejściowa: 9,5 KVA

DZIEŃ
TYDZIEŃ
MIESIĄC
KAUCJA
70
350
1260
skonsultuj

SDMO VH200

SPAWARKA-AGREGAT TRÓJFAZOWY

moc 4800 V, amperaż min/maks: 50-200 A rodzaj wyjścia: 2x2 P + T - 10/16 A-230 V

DZIEŃ
TYDZIEŃ
MIESIĄC
KAUCJA
120
600
2160
skonsultuj

 

Chcesz powiększyć zaplecze techniczne swojej firmy, jednak spawanie nie należy do Waszych regularnych działań? Wypożyczalnia spawarek w Jastrzębiu-Zdroju oferuje profesjonalny sprzęt spawalniczy w atrakcyjnej cenie. Utrzymywanie zbędnych urządzeń generuje olbrzymie koszty w wielu przedsiębiorstwach, dlatego przy okazjonalnym wykonywaniu spawania najlepiej zdecydować się na wynajem spawarek w Jastrzębiu-Zdroju. Nieustannie dopasowujemy naszą ofertę do potrzeb klientów, dlatego u nas wypożyczysz sprzęt spawalniczy na dzień, tydzień, miesiąc lub dłuższy okres - to Ty decydujesz na jak długo potrzebujesz naszej spawarki. Koniecznie zobacz wszystkie modele spawarek, które oferuje wypożyczalnia z Jastrzębia-Zdroju.

Wynajem szalunków z Jastrzębia-Zdroju

Wypożyczalnia szalunków i sprzętu budowlanego Dacavi z Jastrzębia-Zdroju posiada w asortymencie nowoczesne, lekkie i bardzo bezpieczne szalunki:

  • stropowe,
  • fundamentowe i ścienne.

Błyskawicznie dostarczymy nasze systemy do klientów z całej Polski,obsługujemy budowy w takich miastach, jak: Kraków, Gliwice, Wrocław, Bielsko-Biała, Opole czy Katowice. Nasza oferta obejmuje solidne i proste w montażu szalunki stropowe DOKA oraz szalunki fundamentowe i ścienne Geopanel. Dacavi wyróżnia się indywidualnym podejściem do każdego klienta - skontaktuj się z nami, a wspólnie znajdziemy optymalne rozwiązanie dla Twojej inwestycji.

 

 Pełny katalog i cennik w formacie PDF

Top