Rusztowania

Zapoznaj się z ofertą wynajmowanych produktów

NAZWA PRODUKTU

SPECYFIKACJA

MINIATURA

CENA NETTO (zł)

DZIEŃ
TYDZIEŃ
MIESIĄC
KAUCJA

SENDO SISTEM 21

RUSZTOWANIE ELEWACYJNE

rusztowanie systemowe, wielokierunkowe

szybki montaż

regulacja wysokości podestów

DZIEŃ
TYDZIEŃ
MIESIĄC
KAUCJA
0,50
*0,40
*0,35
500

PLETTAC

RUSZTOWANIE ELEWACYJNE

rusztowanie modułowe

samozamykające się trzpienie

wysoka stabilność

DZIEŃ
TYDZIEŃ
MIESIĄC
KAUCJA
0,50
*0,40
*0,35
500

*cena podana jest za 1 dzień kalendarzowy

 

Chcesz wynająć rusztowanie na swoją budowę? Świetnie się składa! Wypożyczalnia szalunków i sprzętu budowlanego Dacavi oferuje wynajem rusztowań w atrakcyjnej cenie! Wynajem rusztowań na Śląsku (w Krakowie, Katowicach i Jastrzębiu-Zdroju) nigdy nie był prostszy - nasza wypożyczalnia rusztowań zapewnia przejrzyste warunki umowy i warunki dostosowane do klienta oraz do charakteru budowy. Zadzwoń żeby ustalić szczegóły!

 

Wypożyczalnia szalunków stropowych oraz fundamentowych i ściennych

A może wolisz lekkie szalunki stropowe? Oferujemy wynajem szalunków stropowych w systemie DOKA, ale mamy także szalunki fundamentowe i ścienne Geopanel. Zaletą naszych szalunków jest między innymi ich waga (są bardzo lekkie i do przesunięcia ich nie jest wymagany demontaż), a także łatwość w montażu i demontażu. Oprócz tego dowozimy ten sprzęt budowlany pod adres, wskazany przez klienta (dowozimy na terenie całej Polski). Oferta deskowań naszej firmy jest skierowana do klientów indywidualnych oraz firm budowlanych i deweloperów.
Transparentność działań, proste umowy, indywidualne warunki i dojazd do klienta oraz niskie ceny, uzależnione od czasu wynajmu deskowań - to tylko niektóre z zalet współpracy z naszą firmą. Zadzwoń: pomożemy Ci wybrać najlepsze szalunki lub rusztowania. 

 

 Pełny katalog i cennik w formacie PDF

Top