Pompy i motopompy

Zapoznaj się z ofertą wynajmowanych produktów

NAZWA PRODUKTU

SPECYFIKACJA

MINIATURA

CENA NETTO (zł)

DZIEŃ
TYDZIEŃ
MIESIĄC
KAUCJA

VERTO 52G448

POMPA ZANURZENIOWA

moc znaminowana 810 W

wydajność 11500 l/h

napięcie zasilania 230 V AC

DZIEŃ
TYDZIEŃ
MIESIĄC
KAUCJA
20
100
360
300

FLYGT 2610

POMPA SZLAMOWA

trójfazowy silnik indukcyjny

wydajność 36000 l/h

długość węża 50 m

DZIEŃ
TYDZIEŃ
MIESIĄC
KAUCJA
100
500
1800
skonsultuj

SDMO XT3 78H

MOTOPOMPA

wydajność 80400 h/min

moc silnika 7,1 KM

zbiornik paliwa 5,3 l

DZIEŃ
TYDZIEŃ
MIESIĄC
KAUCJA
90
450
1620
500

 

Interesuje Cię wynajem pomp? Chcesz sprowadzić pompę zanurzeniową, szlamową lub motopompę? Świetnie się składa - wypożyczalnia szalunków i sprzętu budowlanego Dacavi oferuje motopompy i pompy na wynajem w swojej siedzibie w Jastrzębiu-Zdroju. Nasze urządzenia to najwyższej jakości sprzęt budowlany, dzięki któremu oczyścisz nawet bardzo zabrudzoną wodę. Nie wiesz która pompa będzie dla Ciebie najlepsza? Zadzwoń - nasi pracownicy pomogą Ci w wyborze odpowiedniej maszyny.

 

Wypożyczalnia szalunków stropowych oraz fundamentowych i ściennych

W naszej szerokiej ofercie znajdują się przede wszystkim szalunki stropowe w systemie DOKA oraz szalunki fundamentowe i ścienne Geopanel na wynajem. Ten sprzęt budowlany dostarczamy pod adres, wskazany przez klienta w umowie. Oferta deskowań firmy Dacavi jest skierowana zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm budowlanych oraz deweloperów. Szalunki, które oferujemy, wyróżniają się przede wszystkim łatwością w montażu i demontażu. Oprócz tego są niezwykle lekkie, przez co ich przenoszenie nie wymaga rozkładania deskowań.
Wyróżniamy się na rynku transparentnością umów oraz niskimi cenami, dopasowanymi do indywidualnych potrzeb klienta oraz rodzaju jego inwestycji. Skontaktuj się z  nami - ustalimy cenę na podstawie czasu dzierżawy oraz rodzaju wypożyczonych szalunków.

 

 Pełny katalog i cennik w formacie PDF

Top