Hydraulika

Zapoznaj się z ofertą wynajmowanych produktów

NAZWA PRODUKTU

SPECYFIKACJA

MINIATURA

CENA NETTO (zł)

DZIEŃ
TYDZIEŃ
MIESIĄC
KAUCJA

PAMET PRU-1

PALNIK RĘCZNY UNIWERSALNY

Przeznaczenie do lutu miękkiego, gięcia na gorąco, opalania farb, rozmrażania, innych prac lutowniczych i gospodarczych. Zasilany gazem propan-butan.

DZIEŃ
TYDZIEŃ
MIESIĄC
KAUCJA
20
100
360
100

FALON TECH FPW 3205

ZGRZEWARKA DO RUR

napięcie 230 V/50 Hz, moc: 2000 W regulacja temperatury 5-3000 °C matryce grzewcze: 20,25,30,40,50,60 mm

DZIEŃ
TYDZIEŃ
MIESIĄC
KAUCJA
20
100
360
200

 

Jeżeli interesuje Cię dobra wypożyczalnia sprzętu hydraulicznego w Jastrzębiu-Zdroju, to oferta Dacavi będzie dla Ciebie idealna. Firma Dacavi to wypożyczalnia szalunków i sprzętu budowlanego, w tym palników ręcznych czy zgrzewarki do rur. Wynajmujemy wyłącznie profesjonalny, specjalistyczny sprzęt hydrauliczny. Wymagamy kaucji, która jest zwracana przy oddawaniu sprzętu. Nasza wypożyczalnia zgrzewarek do rur w Jastrzębiu-Zdroju pozwoli Ci na szybsze przeprowadzenie prac remontowych, związanych z hydrauliką. Zapraszamy do kontaktu!

Szalunki stropowe, fundamentowe i ścienne na wynajem

Dacavi to nie tylko wypożyczalnia palników w Jastrzębiu-Zdroju - zajmujemy się przede wszystkim wynajmem szalunków. Znajdziesz u nas szalunki stropowe w systemie Doka oraz szalunki fundamentowe i ścienne Geopanel. Ich ogromną zaletą jest fakt, że montaż oraz demontaż nie wymaga użycia ciężkiego sprzętu budowlanego. Oprócz tego łatwo je przestawisz bez konieczności ponownego rozkręcania i skręcania. Zarówno systemy ścienne i fundamentowe, jak i szalunki stropowe, dostarczamy na terenie województwa Śląskiego (m.in. do Katowic, Gliwic, Bielska-Białej), Śląska Opolskiego (m.in. Opole), Dolnego Śląska (m.in. Wrocław, Wałbrzych) oraz Małopolski (m.in. Kraków, Tarnów). Jeżeli interesuje Cię wynajem, zapraszamy do kontaktu - oferujemy proste, przejrzyste warunki współpracy.

 

 Pełny katalog i cennik w formacie PDF

Top